Váš prostor pro reklamu ZDE

NETOLERUJI REKLAMY JINDE, NEŽ ZDE (ODKAZ VÝŠE). POCHOPTE PROSÍM, ŽE NEMÁM NÁLADU MAZAT MILIARDU ZBYTEČNÝCH REKLAM A SPAMŮ - JINAK ZABLOKOVÁNÍ A VYMAZÁNÍ KOMENTÁŘE.Proč to někdy nefunguje ?!

26. července 2010 v 11:42 | °° Lady Michell © °° |  Zaříkání, čarování a kouzla
Udělal jsi vše úplně přesně a stejně se tvé kouzlo nesplnilo. Proč ?

°° Proč to někdy nefunguje ?! °°

1.Chybná formulace přání: Přání bylo formulované příliš obecně nebo nepřesně. Například: "Přeješ si mít sílu tygra." No jo, ale jakou sílu? Sílu běžet, úderu jeho tlapy, sílu skákat, bojovat? A chceš mít takovou sílu pořád nebo jen dočasně? V jaké situaci ji chceš mít k dispozici?
Také mohlo být přání nereálné. Např.: "Mít kousek slunce v dlani." Obecně se dá říct, že přání mají sklon nesplnit se, pokud si přeješ něco co nemůžeš stejně využít. Na co Ti bude auto, když stejně nebudeš mít peníze na benzín, jeho údržbu a pojištění?
K čemu Ti bude magická schopnost, když se nesetkáš se situací kde bys ji uplatnil-a. A jen ji mít? To je asi zbytečnost - takové typické přání je telekineze. I kdybys ji měl, tak ji asi využiješ jen pro svůj prospěch a slávu, tak proto ji fakt jen tak nedostaneš.

2.Nesoulad podvědomí s vědomím:Říkáš si, že bys chtěl-a lásku, aby Tě nějaký člověk miloval (tvoje vědomí). V podvědomí se však vyhýbáš kontaktu s lidmi, máš tisíc důvodů proč nejít mezi lidi. Podat si inzerát? Tak takovou lásku ty přece nechceš.. Láska přes inzerát není. Tak jo... Přání se nesplní. Jak si přeješ :o) Je třeba jednat v souladu s přáním.

3.Chyba v rituálu:Kouzlo bylo příliš slabé, protože ses dostatečně nesoustředil-a, málo vložené energie. Případně nemáš dostatek zkušeností pro takové kouzlo a vynecháš určitou věc, aniž by sis to uvědomoval-a nebo jsi nahradil něco, co je opravdu potřeba a nesmí se to vynechat. No prostě zelený čaj neuvaříš z vody a zelených bylinek.. to není čaj, ale bylinkový výluh.

4.Čas a osud:Některé kouzla prostě potřebují čas. Rychle se ani pes nevys... :o) Proto, aby se mohlo splnit, tak se před tím musí stát něco jiného. Chceš tu "pravou životní" lásku? No jo, ale pokud nemáš dostatek zkušeností... Tak by jsi ji hned zničil. Je to asi jako umět řídit auto. Nejdřív se to učíš (pár lásek a vztahů) a až to umíš, tak dostaneš řidičák Bez něj bys velice rychle auto naboural a vše zničil, prostě je třeba získat např. zkušenost. Jedno moje přání bylo odstěhovat se do Prahy. Tak jsem se sem přestěhoval až za 2 roky. Musel jsem získat nějakou zkušenost v jiném městě a navíc jsem tam měl svůj úkol, po jeho splnění jsem byl volný a kouzlo se mohlo vyplnit. Některé věci jsou totiž Osudové - ty se měnit nedají, musí se nejdříve něco stát.

6.Křížová přání:Život je jako cesta, ale občas přijdeš na křižovatku - nastává chvíle rozhodnutí. Jít vpravo, rovně nebo doleva? Tohle rozhodnutí změní život určitým směrem. Některé přání může tedy zásadně změnit Tvůj život - např.: místo bydliště (nový byt či dům), partnera (přání na lásku), samotný způsob života (přání na peníze) apod. Takovému přání říkám "křížové přání". Pokud ještě není čas, tak se kouzlo nesplní. Na tu křižovatku by ses dostal-a teprve tehdy, až bys odbočil na dvou křižovatkách vlevo a najedné v pravo... Svým kouzlem však chceš být až na té křižovatce, která je možná až čtvrtá (pokud v životě náhodou neodbočíš na té třetí místo vpravo třeba doleva - tím také zařídíš nesplnění svého přání). Zatím jsi však daleko - chce to čas -> pár křižovatek nebo ho prostě jinou změnou v životě "zrušíš"...
Pokud se Tvé přání nesplní, tak přemýšlej proč a kouzlo znovu opakuj, ale již bez chyby. :o) Není možné porušovat zákony přírody, fyziky a chemie. Vše musí být v rovnováze. Když něco támhle vezmeš, tak počítej s tím, že to bude jinde zase chybět - princip rovnováhy. Pokud se kouzlo dlouho neplní, tak přemýšlej zda na ně byl opravdu ten správný čas. Měl-a jsi dostatek zkušeností, znalostí, aby se mohlo něco změnit? Není v tom Osud, který má větší sílu? Není to náhodou křížové přání? Apod.).

zdroj článku:zde
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 EMA EMA | 3. září 2011 v 15:24 | Reagovat

Vždy sa niečo stane , ide len o to či to čo si daná osoba želá je v súlade s jej dušou a či je to pre najvyššie dobro všetkých zúčastnených... niekto proste iba chce a chce tvorí z ega a nie je schopní vidieť nič okolo toho takému sa nezadarí nič. ;)

2 °° Lady Michell © °° admin °° °° Lady Michell © °° admin °° | Web | 1. října 2011 v 11:53 | Reagovat

[1]: Máš úplnou pravdu!

3 adam sobotka lennon hippy adam sobotka lennon hippy | E-mail | 18. listopadu 2013 v 3:44 | Reagovat

Mohu počítat s tím, že se splní zaříkadlo na mír a blahobyt ve světě (třeba podepsané krví), nebo je to příliš obecné? Věřím že sebekrevní rituál slouží i všeobecnému dobru. kupř. bych navrhoval zbavit ilumináty moci prostřednictvím kouzel či obřadů. tady bych se neohlížel na frázovitou definici ,,černá´´ magie- je to v zájmu veřejného obnovení solidarity a bezpečí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama