Váš prostor pro reklamu ZDE

NETOLERUJI REKLAMY JINDE, NEŽ ZDE (ODKAZ VÝŠE). POCHOPTE PROSÍM, ŽE NEMÁM NÁLADU MAZAT MILIARDU ZBYTEČNÝCH REKLAM A SPAMŮ - JINAK ZABLOKOVÁNÍ A VYMAZÁNÍ KOMENTÁŘE.Meditace živlů - I.díl

14. března 2011 v 22:45 | °° Lady Michell © °° |  Rituály
Někdo se cítí být spřízněný s živly, jestli méně nebo více, už záleží na vnímavosti jedince. Pokud chceš svoje spojení posílit, doporučuji vyzkoušet tyto meditace.

°° Meditace živlů - Země °°

Tato cvičení jsem si dovolila zkopírova z knihy Léčení zvukem. Její autorka, Leah "Maggie" Garfield se učila u nejznámějších šamanů, a o své poznání se podělila v několika knihách.


Tato meditace je určena pro ty, kteří chtějí slyšet bít srdce Země. Když je budete slyšet po určitou dobu, budete je pak přirozeně slyšet všude: na horách a v kopcích, v lese i ve vaší zahrádce. Všude, kde je ticho, bude s vámi vnitřní hlas země komunikovat. Tento tlukot je nositelem poznání a učitelem intuice.

Vyberte si klidné místo, kam chodí málo lidí. Čím větší ticho tam bude, tím lépe se budete moci koncentrovat. Vyberte si jiné místo, než kde praktikujete meditaci Země v průběhu ročních období. Může to být v horách, na břehu jezera, na odlehlé louce nebo otevřené pláni: každé z těchto míst propůjčí jiný rozměr tomu, co už znáte.

Lehněte si na přikrývku z přírodních vláken nebo rovnou na zem obličejem dolů. Jedno ucho položte na zem, ruce rozpažte a nohy dejte od sebe. Takto se nejlépe uvolníte. Dýchejte normálně. V této pozici zůstaňte přibližně tři čtvrtě hodiny. Pak vstaňte a potichu seďte. Nejméně patnáct minut rozjímejte. Tuto meditaci procvičujte tak často, jak vám to počasí dovolí. Pomůže vám naladit se na vnitřní harmonii a činnost planety, na které žijeme.

Když jste tuto meditaci ovládli a můžete slyšet tlukot srdce matky Země, budete schopni zkrotit zemětřesení, ochránit sebe a ostatní před padajícími kameny a pohyblivými písky, kontrolovat laviny, řídit růst rostlin, rozmlouvat se zvířaty, být včas varováni před pohyby Země a dalšími jevy. Budete také schopni najít podzemní jeskyně, potoky, ložiska minerálů a zakopané předměty.

zdroj obrázku
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ninah Calist Notheras Ninah Calist Notheras | Web | 15. března 2011 v 19:00 | Reagovat

toto bude naozaj potrebné! :) hneď si to zapíšem do Knihy tieňov :)

2 Tajemná Tajemná | 15. července 2012 v 9:28 | Reagovat

Velmi zajímavé, myslím že mám toto také v Knize Stínů, ale trochu jinak. Rozhodně tvůj postup vyzkouším. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama