Váš prostor pro reklamu ZDE

NETOLERUJI REKLAMY JINDE, NEŽ ZDE (ODKAZ VÝŠE). POCHOPTE PROSÍM, ŽE NEMÁM NÁLADU MAZAT MILIARDU ZBYTEČNÝCH REKLAM A SPAMŮ - JINAK ZABLOKOVÁNÍ A VYMAZÁNÍ KOMENTÁŘE.Zpět a plná síly!

22. května 2012 v 21:29 | °° Lady Michell © °° |  Z deníku čarodějky
Zdravím Vás,
milý čtenáři, děkuji za krásnou návštěvnost, denně se ustálí na dvaceti lidech, možná je to pro někoho málo, ale já jsem moc vděčná, děkuji! I to je pro mě velký úspěch.
Chystám pro Vás články o bylinkách, které doplním vlastními fotkami, taky pár článků o tajemných místech a pokračovat budu články o rituálech a praktické magii a to vše budu kombinovat se svými zážitky a tvořit něco jako deník, snad se Vám to bude líbit a budete na mé stránky stále chodit. Chci do stránek vložit kus sebe, protože to podle mě dělá stránky jedinečnými. Budu moc ráda, když stránky budete tvořit i Vy a to svými poznámkami a komentáři, na které vždy ráda odpovím.

Tak to je stručný přehled toho, co Vás na mých stránkách čeká. Pokud byste si přáli nějaký specifický článek, napište mi do komentářů nebo do Návštěvní knihy, na kterou je odkaz přímo pod záhlavím. Budu se Vám snažit vyhovět a moc ráda!

Mějte se krásně a mějte krásné dny!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 angee-diamond.blog.cz angee-diamond.blog.cz | Web | 22. května 2012 v 21:31 | Reagovat

může to být pěkný :)
PS: u mě na blogu je VGS nebo nechceš vyměnit odkaz? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama