Váš prostor pro reklamu ZDE

NETOLERUJI REKLAMY JINDE, NEŽ ZDE (ODKAZ VÝŠE). POCHOPTE PROSÍM, ŽE NEMÁM NÁLADU MAZAT MILIARDU ZBYTEČNÝCH REKLAM A SPAMŮ - JINAK ZABLOKOVÁNÍ A VYMAZÁNÍ KOMENTÁŘE.Červen 2014

Tolik času...

21. června 2014 v 15:53 | Malá Žužu |  Z deníku čarodějky
Zdravím své čtenáře,
uběhlo už opravdu mnoho času od založení těchto stránek, má za sebou jak úspěšná období, tak i ta méně úspěšná. Má za sebou také jedno předání a to mě, Malé Žužu. Dříve jsme na blogu pracovaly dvě, je pravda že Lady Michell více, já se starala o korekturu, opravování chyb v článcích, o správné fungování videí, tvoření designů..byla jsem ta, co je méně vidět, ale je důležitá pro chod stránek.

Minulo to méně úspěšné období, obě chodíme do školy, máme své životy a na blog nějak nezbyl čas, to určitě také znáte. Přede mnou teď stojí dilema, zda na blog ještě přispívat či nikoliv, nechce se mi mazat něco, nad čím jsme s Lady pracovaly tak usilovně. Přemýšlím, jakým směrem by se tento blog měl odvíjet dále, články s videi jsou sice zajímavé, ale určitě ne natolik, aby blog vyplňovala jen videa.

Zajímal by mě Váš názor, čtenáři, upřímně doufám, že budete tak smělí a napíšete, co si myslíte. Jakým směrem pokračovat, o čem psát, co tvořit? Paranormálno, bylinky, vlastní zápisky (deník), fotografie a to vše prolínat s magií? Myslíte, že by to šlo? Zajímal by mě upřímný názor Vás, milí čtenáři. Nebuďte lhostejní a pasivní, to umí každý. Dejte mi nějaký tip, ať mám nad čím přemýšlet!

Děkuji odvážným za názor!
Vaše

Upíři, vlkodlaci a čarodějnice

21. června 2014 v 3:27 | Malá Žužu |  Videa/dokumenty
Zdravím své čtenáře po dlouhé době, jsem tu zpět, Vaše Žužu. Trošku jednodušší, přitom celkově odlehčený a zajímavý dokument zahrnující témata čarodějnic, vlkodlaků a upírů.