Váš prostor pro reklamu ZDE

NETOLERUJI REKLAMY JINDE, NEŽ ZDE (ODKAZ VÝŠE). POCHOPTE PROSÍM, ŽE NEMÁM NÁLADU MAZAT MILIARDU ZBYTEČNÝCH REKLAM A SPAMŮ - JINAK ZABLOKOVÁNÍ A VYMAZÁNÍ KOMENTÁŘE.Červenec 2017

OBNOVENÍ? čti až do konce!

21. července 2017 v 3:22 | Malá Žužu |  Z deníku čarodějky
Zdravím všechny zbloudilé duše,

již přes rok a půl na blog nepřibyly žádné články, víte, není čas. Lady Michell i já žijeme své vlastní životy, ale i tak se čas od času scházíme a probíráme i magii a všechny zvláštní jevy. V srdci nám to všechno zůstalo. Od dob založení blogu (2009) se mnoho změnilo a i tak jsme dospěly my (nebo si to aspoň myslíme ;), v roce 2009 nám bylo patnáct a šestnáct, nyní je nám dvacet tři a dvacet čtyři, chodíme do školy a věnujeme se obě projektům, které souvisí se vzděláváním a školením, jedna z nás také maluje a druhá fotí, jedna nyní pomáhá s přípravou výstavy panenek se svojí kamarádkou a druhá se věnuje přípravě školících materiálů pro malé děti. Až sem nás osud přivedl, ale magie nám chybí a chybí nám i spolupráce na stránkách. Obě hodně cestujeme a když máme alespoň trochu volno, nenecháme si ujít nějaké místo, které vyniká magickou podstatou.

Přemýšlím, že čas od času by bylo vhodné něčím zajímavým přispět.

I tímto způsobem bych Vás poprosila, abyste neplýtvali svým časem na přidávání reklam a jiných spamů - to, že sem nepřibývají články neznamená, že se sem nikdo nepřihlašuje a tyto trapné výlevy nemaže. Reklama jinde, než v rubrice určené jen pro reklamy pro Vás znamená zablokování a samozřejmě vymazání komentáře. Chceme blog čistý, s normálními komentáři, které si návštěvník může přečíst a najít v nich něco konstruktivního, nikoliv aby se prokousával blbostmi. Pokud reklamu nutně potřebujete přidat, pak jedině SEM!